Zadzwoń do nas 12 637 48 18
509 738 090
Znajdź nas 30-085 Kraków
ul. Głowackiego 56

Usługi

Naprawa oraz diagnostyka samochodowa

żadna usterka w Twoim samochodzie nie jest dla nas straszna, poradzimy sobie z każdym problemem. Od kilkunastu lat zajmujemy się regeneracją łożyskowanych belek tylnych w samochodach francuskich. Sprzedajemy, montujemy same poprzecznice, a także przygotowujemy całe kompletne belki do zamontowania w pojazdach.

Serwis klimatyzacji

m.in. pełna obsługa odgrzybiania najnowocześniejszą metodą z wykorzystaniem OZONU. Cena usługi to 50zł za cykl 30 minutowy. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych, jak również dostawczych.

Wymiana i wyważanie opon

nasza specjalizacja to sprzedaż hurtowa i detaliczna pełnej gamy części zamiennych do samochodów CITROEN, PEUGEOT oraz RENAULT. Oferujemy zarówno części oryginalne, jak i te pochodzące od producentów oryginalnego wyposażenia ( m.in. (VALEO, PURFLUX, TRW, HUTCHINSON) oraz tzw. “zamienniki”.

Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych

jesienna akcja wymiany opon już ruszyła, przyjedź z tym do nas! Cena już od 70zł za komplet.

Przyjeżdżając do nas możesz mieć pewność, że właściwie zajmiemy się Twoim samochodem. Dbamy o każdy szczegół, a zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli poszukujesz jakieś części to wypełnij formularz kontaktowy, a my pomożemy Ci w szukaniu. Zaufaj naszym pracownikom, którzy dołożą wszelkich starań, aby wszystko było na jak najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych  samochodów francuskich oraz innych marek. Wykonujemy m.in.:

  • naprawy pojazdów
  • mechanikę i elektromechanikę samochodową
  • naprawę belek tylnych
  • sprzedaż części zamiennych i wyposażenia
  • serwis klimatyzacji
  • serwis ogumienia
  • naprawa układów wydechowych
  • polerowanie zmatowiałych reflektorów samochodowych

Naszą specjalnością jest także naprawa i regeneracja belek tylnych. Nie będziemy w tym miejscu zagłębiać się w temat, obalać wiele mitów, opisów krążących w sieci na ten temat. Wychodzimy z założenia, że klient wymaga sprawnego zdiagnozowania i usunięcia usterki związanej z tylnym zawieszeniem. Poprzez kilkunastoletnie doświadczenie, stosowanie najlepszych części i materiałów oferujemy usługę wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Umożliwiamy klientowi dostarczenie do zleconych usług części we własnym zakresie.

W branży motoryzacyjnej działamy już od 1991 roku, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Przekonaj się o tym sam!